Літні байсейни

Літні байсейни

Літні басейни

Літні басейни в “ПЛАЙ”

Для тих, хто вміє плавати, і для тих, хто мріє навчитися, гірськолижний курортний комплекс «Плай» пропонує приємну новину. У нас з’явилися два басейни, і кожен чекає на вас.

Головний басейн – це широке водне плесо 30 х 20 м. завширшки із кришталево чистою водою оптимальної температури. Ви можете плавати у ньому чи просто відпочивати, тренуватися й ставити рекорди, або спілкуватися. Півтораметрова глибина робить дозвілля і комфортним, і безпечним.

Басейн по периметру обставлений шезлонгами та лежаками. Над ним обладнана Lounge Zone з приємним та різноманітним асортиментом страв та напоїв. Ви можете слухати музику, приймати сонячні ванни та куштувати смачні напої одночасно.

Для прибічників більш активного відпочинку всією сім’єю створено другий басейн. Він поділений на вікові й тематичні сектори. Так, малеча може безпечно хлюпатися на глибині 40 см (площа сектору 16 м).

Дорослі й упевнені в собі екстремали можуть скористатися вишкою і стрибати у воду, що сягає п’ятиметрової глибини. Для тренувань і дружніх змагань ми устаткували три доріжки по 15 м завдовжки. Отож, кожен знайде собі відпочинок до смаку.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ РЕЛАКС-ЗОНИ “ПЛАЙ”:
ДЛЯ ПРОЖИВАЮЧИХ ГОТЕЛЮ “ПЛАЙ”
БАССЕЙН (ЦІЛИЙ ДЕНЬ) ДЛЯ ДОРОСЛИХ:

250 ГРН

БАССЕЙН (ЦІЛИЙ ДЕНЬ) ДЛЯ ДІТЕЙ ДО 12 РОКІВ:

100 ГРН

ДЛЯ ДІТЕЙ ДО 5 РОКІВ:

безкоштовно

ДЛЯ ВІДВІДУВАЧІВ РЕЛАКС-ЗОНИ
БАССЕЙН (ЦІЛИЙ ДЕНЬ) ДЛЯ ДОРОСЛИХ:

360 ГРН

БАССЕЙН (ЦІЛИЙ ДЕНЬ) ДЛЯ ДІТЕЙ ДО 12 РОКІВ:

160 ГРН

ДЛЯ ДІТЕЙ ДО 5 РОКІВ:

безкоштовно