Новорічний корпоратив в самому серці Карпат!

Гірськолижний комплекс «Плай» пропонує провести корпоратив в Карпатах у неповторно-казковій атмосфері самобутнього краю. Індивідуально для Вас буде підготовлена унікальна шоу-програма в залежності від кількості учасників та напрямку діяльності Вашої компанії. А традиційна українська та вишукана європейська кухня неодмінно порадує Вас своїм різноманіттям.

До Ваших послуг ми пропонуємо:

Ми потурбувались про те, щоб новорічний корпоратив 2018 Ви запам’ятали на все життя! І щоб кожен з наших гостей міг відчути внутрішню гармонію та відновити сили.

Отримайте заряд гарного настрою на цілий рік!

Корпоратив в Карпатах в гірськолижному комплексі «Плай» – це унікальна можливість відвідати місто розваг, спорту та відпочинку, де на Вас чекає:

  • Новорічний бенкет
  • Яскрава шоу-програма
  • Лижний відпочинок
  • Неповторне відчуття свята та море незабутніх вражень

І не забувайте, що ефективність роботи колективу та загальна атмосфера залежить не тільки від особливостей роботи, а також від відпочинку всіх співробітників. Тому, ми пропонуємо Вам провести новорічний корпоратив в мальовничій місцевості, де Ви матимете можливість насолоджуватись тишею та дихати цілющим гірським повітрям. До того ж, у Вашому розпорядженні будуть гірськолижні траси різних рівнів складності: для новачків і для професіоналів, де кожен зможе провести відпочинок активно і з користю!
Ми чекаємо на Вас!