Готель "Плай"

Комплекс «Плай» — це унікальне місто розваг, спорту та відпочинку, створене з турботою про Ваше задоволення та здоров’я.

На території гірськолижного комлексу розташовані витяги найдовший з яких протяжністю  1200 м, перепад висот сягає 260 м.  Прокладені гірськолижні траси як для досвідчених лижників так і для початківців.  5 спускових трас (за складністю 3 червоні траси (середнього рівня) , 2 сині (легкі) та чорні  у верхній частині гори (складні).  Для підйому використовуються підйомники фірми Doppelmayar довжиною близько 1 км.

Підготовка схилів – професійні ратраки Pisten Bully, а також засніження та створення додаткового снігового покриву  здійснюється за допомогою снігових гармат Nivis.

Відпочинок у Карпатах, що поєднали мальовничу природу і відмінну екологію, має свій неповторний характер та подарує Вам безліч вражень. Карпатські краї здавна притягували до себе обіцянкою гарного відпочинку і дарували всім небайдужим неосяжну цінність духовного відродження та краси природних краєвидів.

Гірська екологія та повне єднання з природою є безцінним внеском у Ваше здоров’я. Наповніть себе внутрішньою гармонією природи та відновіть сили.

Розташування. Гірськолижний комплекс «Плай» розташований у Сколівському районі, Львівської області біля селища Плав’є (траса Київ-Чоп), підніжжя гірського масиву Плай, на висоті 600 метрів над рівнем моря.

Філософія комплексу полягає у задоволенні усіх потреб нашої підсвідомості:

  • продумана інфраструктура забезпечить повноцінний комплекс спортивних розваг та відпочинку;
  • духовне відродження Ви почерпнете, відвідавши храм Св. Архистратига Михаїла;
  • час, проведений у спортивному та спа-центрах, подарує Вам відновлення фізичних сил та наповнить Вас енергією;
  • радість та нові вміння Ви отримаєте від лижного відпочинку та навчання у лижній школі, що відкрита для усіх, незалежно від віку та фізичної підготовки;
  • дитячий відпочинок захопить Ваших дітей своєю неповторною і привітною атмосферою;
  • музей Бойківської та Гуцульської культури занурить Вас у таємниці історії;
  • а комфорт, забезпечений найсучаснішим обладнанням для конференц-послуг, лижного сервісу, підйомників, спортивного та тренажерного залу поверне Вас у сучасність.
  • найсмачніші страви майстрів кулінарного мистецтва із екологічно чистих продуктів, вирощених справжніми українськими господарями на власних фермах. Вони обробляють землю та доглядають тварин так, як у давні часи.

Ми докладаємо всіх зусиль, аби Ваш відпочинок був сповнений незабутніми враженнями та спогадами. А запорукою цього слугує атмосфера казок і легенд, яскравих краєвидів недоторканої карпатської природи та наша щира гостинність.