Проведи Різдво в Карпатах з нами!

Напередодні зимових свят кожен з нас вирішує – куди поїхати на Різдво? Це сімейне свято прийнято відзначати в родинному колі, коли вся сім’я збирається разом, а навколо лунають звуки з дитинства знайомих колядок. Ми потурбуємося про те, щоб на Різдво Вас оточувала атмосфера тепла та домашнього затишку. Гірськолижний комплекс «Плай» пропонує поринути у вир казкових пригод, де на Вас чекає:

  • Насичена шоу-програма за участю українських гуртів
  • Пісне меню зі страв національної кухні
  • Вуличний вертеп – унікальне різдвяне дійство, яке в наш час досить рідко зустрічається.

Відмінною рисою нашого заходу буде святкування в українському стилі, оповите одвічними старовинними традиціями, а талановиті музиканти потішать Вас своїм виконанням та налаштують на святковий лад.

Активний відпочинок, який сподобається дорослим і дітям.

Перевагою святкування у нас, є розташування в самому серці Карпат, де під час перебування у Вашому розпорядженні буде декілька видів гірськолижних трас різних рівнів складності, на яких Ви зможете покататись на лижах та сноуборді. А після активного відпочинку в затишних залах ресторанів на Вас чекатиме смачна традиційна українська і вишукана європейська кухні. Також ми пропонуємо релаксацію в SPA, де до Ваших послуг великий басейн, різноманітні сауни, джакусі, тренажерній зал.

Маємо надію, що тепер Ви знаєте, куди поїхати на Різдво, адже ми впевнені в тому, що Різдво в Карпатах 2018 залишить в Вашій пам’яті незабутні враження, засніжені гірські вершини, хвойні ліси та недоторкану красу самобутнього краю.